Agenda

Actuele Amsterdamse agenda voor dans en performance (4 weken)

14.12.2018 Performance

Freedom of Movement

Door: Rory Pilgrim In: Stedelijk Museum Om: 19:30

14.12.2018 Performance/Dans

Papier Multiforme et Papier Comestible

Door: Emilie Gallier, Nina Boas, Camille Gerbeau, Katinka Marac & Margarida Guia In: Om: 20:00

14.12.2018 Dans

Cinderella

Door: Het Nationale Ballet In: Stopera Om: 20:00

14.12.2018 Dans

Dance Concert

Door: Ola Maciejewsk In: Het Veem Theater Om: 20:00

14.12.2018 Dans

MTD Midterm

Door: MTD In: Academy of Theatre and Dance Om: 20:00

14.12.2018 Dans

Time and Again: Stories of Renewal

Door: House of Makers In: CC Amstel Om: 20:30

15.12.2018 Forum/Lezingen

3rd Annual Forum 2018

Door: Agnese Cornelio, David Weber-Krebs, Edit Kaldor, 

Julien Bruneau, 
Suzan Tunca. o.a In: DAS Graduate School Om: 09:00

15.12.2018 Dans

MTD Midterm

Door: MTD In: Academy of Theatre and Dance Om: 14:00

15.12.2018 Boek Lancering

The Bear in the Mirror

Door: Simone Forti In: San Serriffe Om: 15:00

15.12.2018 Work in progress

Alias 'La chica Scratch'

Door: Paula Chaves In: Het Veem Theater Om: 15:30

15.12.2018 Event

A Matter of (In)digestions

Door: La Cocina In: Dijk Theater Om: 18:00

15.12.2018 Dans

MTD Midterm

Door: MTD In: Academy of Theatre and Dance Om: 20:00

16.12.2018 Dans

Cinderella

Door: Het Nationale Ballet In: Stopera Om: 14:00

16.12.2018 Performance

De Sprookjeskoningin

Door: Duda Paiva Company In: De Krakeling Om: 14:30

16.12.2018 Performance

Choreopop

Door: Chai Blaq, Jesús de Vega In: Bijlmerparktheater Om: 15:00

16.12.2018 Dans

Alice who? / Jenga

Door: Modern Bruises Dance Group, Heather Ware, Art Srisayam In: Belcampo Om: 20:00

17.12.2018 Dans

Cinderella

Door: Het Nationale Ballet In: Stopera Om: 20:00

18.12.2018 Dans

While We Strive

Door: Arno Schuitemaker In: Dansmakers Om: 13:00

18.12.2018 Kindervoorstelling

DRIE (4+)

Door: Maas Theater & Dans & Dans Bontehond In: Podium Mozaïek Om: 14:00

19.12.2018 Dans

Cinderella

Door: Het Nationale Ballet In: Stopera Om: 20:00

20.12.2018 Dans

Cinderella

Door: Het Nationale Ballet In: Stopera Om: 20:00

20.12.2018 Performance

In our eyes, a cascade

Door: Clara Amaral In: Het Veem Theater Om: 20:00

20.12.2018 Dans

Ballet Bernasconi

Door: Laura Rae Bernasconi en Danser In: Belcampo Om: 20:30

21.12.2018 Dans

Cinderella

Door: Het Nationale Ballet In: Stopera Om: 20:00

22.12.2018 Dans

Cinderella

Door: Het Nationale Ballet In: Stopera Om: 14:00

23.12.2018 Dans

Cinderella

Door: Het Nationale Ballet In: Stopera Om: 14:00

24.12.2018 Dans

Cinderella

Door: Het Nationale Ballet In: Stopera Om: 14:00

26.12.2018 Dans

Cinderella

Door: Het Nationale Ballet In: Stopera Om: 14:00

27.12.2018 Workshop

Gaga workshop

Door: Yaniv Avraham In: HJS Om: 10:00

27.12.2018 Dans

Cinderella

Door: Het Nationale Ballet In: Stopera Om: 14:00

27.12.2018 Dans

Cinderella

Door: Het Nationale Ballet In: Stopera Om: 20:00

28.12.2018 Workshop

Gaga workshop

Door: Yaniv Avraham In: HJS Om: 10:00

29.12.2018 Workshop

Gaga workshop

Door: Yaniv Avraham In: HJS Om: 10:00

29.12.2018 Dans

Cinderella

Door: Het Nationale Ballet In: Stopera Om: 14:00

29.12.2018 Dans

Cinderella

Door: Het Nationale Ballet In: Stopera Om: 20:00

30.12.2018 Workshop

Gaga workshop

Door: Yaniv Avraham In: HJS Om: 10:00

30.12.2018 Dans

Cinderella

Door: Het Nationale Ballet In: Stopera Om: 14:00

31.12.2018 Workshop

Gaga workshop

Door: Yaniv Avraham In: HJS Om: 10:00

31.12.2018 Dans

Cinderella

Door: Het Nationale Ballet In: Stopera Om: 14:00

01.01.2019 Dans

Cinderella

Door: Het Nationale Ballet In: Stopera Om: 14:00