Agenda

Actuele Amsterdamse agenda voor dans en performance (4 weken)

24.02.2019 Festival

Sonic Acts Festival 2019 – Hereafter

Door: Sonic Acts In: Various Om: 10:00

24.02.2019 Dans

Break A Leg 2019

Door: Jurskee, Shaggy & Vince Charming Prod. In: De Meervaart Om: 11:00

24.02.2019 Lab

Dance Film Lab #6

Door: Kristina Daurova In: Burg. de Vlugtlaan 125 Om: 13:00

24.02.2019 Dans

Requiem/Citizen Nowhere

Door: Het Nationale Ballet by David Dawson In: Stopera Om: 14:00

25.02.2019 Training

Jacuzzi Monday

Door: Jacuzzi / Tomislav Feller In: Oudezijds Voorburgwal 106 Om: 18:45

25.02.2019 Mime

Gerben de Jong IMPASSE

Door: AHK Mime4 Eigen werk In: Academie voor Theater en Dans Om: 19:30

26.02.2019 Training

Skinner Releasing Technique

Door: Lily Kiara In: Studio Anamorphic, OT301 Om: 10:00

26.02.2019 Workshop

Tuesday Workshop Series

Door: Maria Mavridou In: Bodlabot / OT301 Om: 19:30

27.02.2019 Dans

Gulliver (6+)

Door: Susanne Marx In: ITA Om: 19:00

27.02.2019 Dans

Requiem/Citizen Nowhere

Door: Het Nationale Ballet by David Dawson In: Stopera Om: 20:15

28.02.2019 Mime

Gerben de Jong IMPASSE

Door: AHK Mime4 Eigen werk In: Academie voor Theater en Dans Om: 19:30

28.02.2019 Dans+

Peepshow, Vanochtend zaten we nog op zee, Schuldig bevonden

Door: Hedwig, Doortje en Nina, Merlijne van Noppen en Victor Marinus, Michelle van de Ven In: Tapas Theater Om: 19:30

01.03.2019 Mime

Gerben de Jong IMPASSE

Door: AHK Mime4 Eigen werk In: Academie voor Theater en Dans Om: 13:00

01.03.2019 Dans+

Peepshow, Vanochtend zaten we nog op zee, Schuldig bevonden

Door: Hedwig, Doortje en Nina, Merlijne van Noppen en Victor Marinus, Michelle van de Ven In: Tapas Theater Om: 19:30

01.03.2019 Dans

Battleground

Door: Louise Lecavalier In: ITA Om: 20:00

01.03.2019 Dans

Requiem/Citizen Nowhere

Door: Het Nationale Ballet by David Dawson In: Stopera Om: 20:15

01.03.2019 Installation Perf.

Depth of Shadow

Door: Andrea Hackl In: Cafe Belcampo Om: 20:30

02.03.2019 Performance

Fou Fou / Freedom of Movement.

Door: Joy Mariama Smith In: Stedelijk Museum Om: 11:00

02.03.2019 Performance

Fou Fou / Freedom of Movement.

Door: Joy Mariama Smith In: Stedelijk Museum Om: 13:00

02.03.2019 Performance

Fou Fou / Freedom of Movement.

Door: Joy Mariama Smith In: Stedelijk Museum Om: 16:30

02.03.2019 Dans+

Peepshow, Vanochtend zaten we nog op zee, Schuldig bevonden

Door: Hedwig, Doortje en Nina, Merlijne van Noppen en Victor Marinus, Michelle van de Ven In: Tapas Theater Om: 19:30

02.03.2019 Dans

Battleground

Door: Louise Lecavalier In: ITA Om: 20:00

03.03.2019 Performance

Emma wil leven

Door: Lisse Knaapen/Human Concern In: Compagnietheater Om: 15:00

03.03.2019 Dans+

Peepshow, Vanochtend zaten we nog op zee, Schuldig bevonden

Door: Hedwig, Doortje en Nina, Merlijne van Noppen en Victor Marinus, Michelle van de Ven In: Tapas Theater Om: 19:30

05.03.2019 Training

Skinner Releasing Technique

Door: Lily Kiara In: Studio Anamorphic, OT301 Om: 10:00

05.03.2019 Workshop

Tuesday Workshop Series

Door: Xenia Perek In: Bodlabot / OT301 Om: 19:30

06.03.2019 Performance

The World is Yours

Door: Lost Project/ Tolhuistuin In: Frascati Om: 20:00

06.03.2019 Dans +

Highs & Lows #30

Door: 4bidgallery, o.a. In: OT301 Om: 20:00

07.03.2019 Dans+

Peepshow, Vanochtend zaten we nog op zee, Live

Door: Hedwig, Doortje en Nina, Merlijne van Noppen en Victor Marinus, Tom Lash In: Tapas Theater Om: 19:30

07.03.2019 Performance

The World is Yours

Door: Lost Project/ Tolhuistuin In: Frascati Om: 20:00

07.03.2019 Dans

New Adventures / Karel Tuytschaever

Door: Karel Tuytschaever In: Dansmakers Om: 20:30

08.03.2019 Festival Opening

Cinedans Fest 2019

Door: Cinedans + In: Eye Film Museum Om: 19:00

08.03.2019 Dans+

Peepshow, Vanochtend zaten we nog op zee, Live

Door: Hedwig, Doortje en Nina, Merlijne van Noppen en Victor Marinus, Tom Lash In: Tapas Theater Om: 19:30

08.03.2019 Performance

The World is Yours

Door: Lost Project/ Tolhuistuin In: Frascati Om: 20:00

08.03.2019 Dans

New Adventures / Karel Tuytschaever

Door: Karel Tuytschaever In: Dansmakers Om: 20:30

09.03.2019 Dans Film Fest.

Cinedans Fest 2019

Door: Cinedans + In: Eye Film Museum Om: 10:00

09.03.2019 Dans+

Peepshow, Vanochtend zaten we nog op zee, Live

Door: Hedwig, Doortje en Nina, Merlijne van Noppen en Victor Marinus, Tom Lash In: Tapas Theater Om: 19:30

09.03.2019 Performance

The World is Yours

Door: Lost Project/ Tolhuistuin In: Frascati Om: 20:00

09.03.2019 Dans

Double Bill: LADIA/About dance

Door: Sandra Kramerova o.a. In: CC Amstel Om: 20:30

10.03.2019 Dans Film Fest.

Cinedans Fest 2019

Door: Cinedans + In: Eye Film Museum Om: 10:00

10.03.2019 Dans

Superhuman: Our Inner Darkness

Door: Kalpana Raghuraman In: CC Amstel Om: 15:00

10.03.2019 Dans+

Peepshow, Vanochtend zaten we nog op zee, Live

Door: Hedwig, Doortje en Nina, Merlijne van Noppen en Victor Marinus, Tom Lash In: Tapas Theater Om: 19:30

10.03.2019 Dans

Superhuman: Our Inner Darkness

Door: Kalpana Raghuraman In: CC Amstel Om: 20:30

12.03.2019 Workshop

Tuesday Workshop Series

Door: Xenia Perek In: Bodlabot / OT301 Om: 19:30

12.03.2019 Dans

The Protagonist

Door: Dunja Jocic In: Theater Bellevue Om: 20:30

13.03.2019 Dans/Film

Film, dans en theater in de oude Storkfabriek

Door: Various In: Dansmakers Om: 15:00

13.03.2019 Mine

Bambie Nul

Door: Bambie In: Frascati Om: 20:30

13.03.2019 Dans

Broos

Door: Conny Janssen Danst In: ITA Om: 20:30

14.03.2019 Dans+

Peepshow, Vanochtend zaten we nog op zee, Nou, dag

Door: Hedwig, Doortje en Nina, Merlijne van Noppen en Victor Marinus, Marijn Brouwers In: Tapas Theater Om: 19:30

14.03.2019 Dans

Broos

Door: Conny Janssen Danst In: ITA Om: 20:30

15.03.2019 Performance

Come Closer: Figures for Landscapes

Door: Matthew Day In: Oude Kerk Om: 18:00

15.03.2019 Dans+

Peepshow, Vanochtend zaten we nog op zee, Nou, dag

Door: Hedwig, Doortje en Nina, Merlijne van Noppen en Victor Marinus, Marijn Brouwers In: Tapas Theater Om: 19:30

15.03.2019 Mine

Bambie Nul

Door: Bambie In: Frascati Om: 20:30

16.03.2019 Dans 6+

Monsters! (6+)

Door: Duda Paiva Company In: Oostblok Om: 16:00

16.03.2019 Dans

Double Bill: LADIA/About dance

Door: Sandra Kramerova o.a. In: CC Amstel Om: 20:30

17.03.2019 Dans

ZIEL/ROUH

Door: ICK In: de Meervaart Om: 16:00

18.03.2019 Performance

Somewhere at the Beginning

Door: Germaine Acogny In: Frascati Om: 20:30

19.03.2019 Dans

NachtHexen II: La Parisienne

Door: Jens van Daele | Burning Bridges In: Theater Bellevue Om: 20:30

19.03.2019 Mine

Bambie Nul

Door: Bambie In: Frascati Om: 20:30

22.03.2019 Festival

Butoh Festival Amsterdam

Door: Various, International In: Teatro Munganga Om: 20:30

23.03.2019 Festival

Butoh Festival Amsterdam

Door: Various, International In: Teatro Munganga Om: 20:30